8-13/9: Vergaderweek

2014

Klik op de foto’s om ze te vergroten.

Ja, de zomer is echt voorbij. Je kan het niet alleen merken aan het weer (regen in het begin van de week) maar ook aan de vergaderingen die weer geweest zijn.

Koffiepauze

Koffiepauze

8/9: Rotary. Geen vergadering dit keer maar wel veel opknapwerkzaamheden rond, in en aan ons vergadergebouw de Gamlebanken (oude bank).

9/9: Bestuursvergadering van koor. We zijn met een samenwerkingsproject bezig met Stordal Hornmusikklag (blazersorkest) en op 15 en 16 november hebben we concerten. Omdat we ook een aantal mensen in ons koor krijgen die alleen bij dit project willen zijn, vergt dat een goede voorbereiding. Met de nieuwe mensen erbij zullen we een groot koor zijn: rond de 35 zangers!

10/9: Bestuursvergadering van de partij. Onder andere de lijst doorgenomen van mensen die we willen vragen om zuich verkiesbaar te stellen voor de verkiezingen van volgend jaar september. Daar kun je niet vroeg genoeg bij zijn. Gert en ik stellen ons in elk geval weer verkiesbaar voor een tweede periode van vier jaar. Gert hebben w eook genomineerd voor de provinciale gemeenteraad.

11/9: Vergadering van de stuurgroep die verantwoordelijk is voor het regelen van het concert wat we op 15 en 16 november geven. Thema voor het concert is „Dromen“.

rotary

13/9: Vergadering in Molde van de Rotary. Ik zit in de groep van het recruteren van nieuwe leden. Dat is niet altijd eenvoudig. Onze Rotaryclub is in elk geval niet uniek: ook andere regionale Rotaryclubs kampen met hetzelfde. Maa rhet was interessant om ervarignen uit te wisselen en dat was inspirerend.

Vloer in de olie

Vloer in de olie

Dinsdag 9/9 is Gert begonnen met de vloer in de olie te zetten. Eerst met een roller en daarna uitboenen met een klein boenmachientje.

02

Dat gaat er mooi uitzien. Heel warme kleur.

05

De vloer is nu klaar maar moet een week lang uitharden. Maar er zijn genoeg andere klussen te doen.

03

De tafel van eikenhout in de woonkamer heeft eigenlijk zijn beste dagen gehad. Een aantal jaren geleden heeft Gert het onderstel al met allerlei schroeven en platen vast moeten zetten. Nu heeft hij de tafel „ontmanteld“ en bleef alleen het tafelblad over. Die heeft hij helemaal afgeschuurd en in de beits gezet. Als we het blad zo hadden gelaten dan was alles in de kamer wel erg „houterig“ geworden, zo vonden we. Dus die heeft Gert wit gebeitst. Maar nu blijkt dat beits niet geschikt is voor eiken hout, dus we moeten wat anders zien te verzinnen om er op aan te brengen.

04

Nu de poten er af zijn gehaald hadden we een onderstel nodig. Dat hebben we vanonder de vergadertafel op kantoor gehaald, die dus nu eigenlijk ook ontmanteld is. Wat we met dat blad gaan doen weten we nog niet.

07

Woensdag 19/9 kwam de schoonsteenveger. Ik vind dat altijd zo bijzonder want hier zie je ze bij elk huis langs gaan; iets wat in Nederland niet meer het geval is nu de meeste huizen centrale verwarming hebben.

’s Middags ben ik met een mevrouw die op ons koor heeft gezeten en dement, is een paar uurtjes op stap geweest. Zij is inmiddels opgenomen in het verpleeghuis want thuis kon ze niet meer zijn. Ik had met haar man afgesproken dat ik haar op zou halen voor een korte wandeling. Het was heel mooi weer. Ze herkende mijn gezicht en werd heel blij maar mijn naam wist ze niet meer. We hebben een wandeling door het dopr gemaakt en bij de Elvestien een pauze gehouden. Ik had vooraf al een picknickmandje neergezet met koffie en wat fruit. We konden er heerlijk zitten aan de tafel. En hierna zijn we weer naar het verpleeghuis gelopen.

06

We hebben voor het eerst snijbonen uit eigen tuin kunnen eten. Lekker! En ik ben vrijdag verder gegaan met het rooien van de aardappels. Daar kwam ik een apart bot tegen. En ik dacht: „Het is toch niet van die walvis die we deels, vele jaren geleden, eens in de tuin hebben begraven? Dat was in 2006. Het jaar erop hebben we de botten er uit gehaald. Zie deel 1 en deel 2.

08

Dat hij toch nog weer boven is gekomen 🙂

Janet

Een gedachte over “8-13/9: Vergaderweek

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *