2/10: Quizavond

2015

Klik op de foto’s om ze te vergroten.

Een vereniging in ons dorp organiseerde een quizavond in het dorpshuis. Dat hadden ze al eens eerder geprobeerd maar werd afgezegd vanwege te lage deelname. Ze probeerden het deze avond opnieuw, en met succes: circa 65 mensen waren aanwezig.

DSC_2755    DSC_2756

De quiz begon om 20.00 uur maar je kon om 19.00 uur al komen om een pastasalade te eten. We kwamen die dag laat terug uit de winkel dus het paste ons goed dat we daar wat eten konden kopen. We zochten een tafel uit waar nog lege stoelen waren en schoven aan bij twee echtparen waarvan Gert er eentje kende omdat hij samen met hem in een bestuur heeft gezeten.

DSC_2754

Om 20.00 uur begon de quiz en werden de spelregels door Ireen en Grete uitgelegd. We kregen vier rondes met vragen met verschillende onderwerpen, en iedereen was zeer geconcentreerd bezig. Het „concurrentieinstinct“ was hoog 🙂

DSC_2757

Na drie ronden (met pauzes tussendoor zodat je wat kon drinken, knabbeltje eten en kletsen) werden de vragen gecontroleerd. En onze groep kreeg de tweede prijs: een grote zak met snoep! Bij de vierde ronde kon men een geldbedrag winnen. Helaas vielen wij buiten de prijzen, maar het was wel een hele gezellige avond, waar we een volgende keer weer graag aan mee gaan doen.

DSC_2758

Janet

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *