14/12: Kerstconcert in Valldal

2014

Klik op de foto’s om ze te vergroten.

Klein kerkje dus dicht op elkaar

Klein kerkje dus dicht op elkaar

Wij hebben in ons koor vier mensen die tijdelijk in ons koor meezingen. Reden daartoe is dat hun koor geen dirigent heeft en ze zich bij ons aan hebben gesloten. Dat ging heel goed en ze passen heel prima in ons koor! Zij reizen nu elke week naar ons toe en om een dienst terug te doen hebben we aangeboden om ons als gastkoor aan te bieden bij een concert in Valldal.

03

Naast ons deden er schoolkorpsen mee, kinderen die viool speelden en Valldal Spelemannslag.

Valldals Spelemannslag in Norddal kerk

Valldals Spelemannslag in Norddal kerk

Valldal Spelemannslag in Valldal kerk

Valldal Spelemannslag in Valldal kerk

Schoolkorps van Valldal

Schoolkorps van Valldal

Zowel Jon als Elise konden niet dirigeren en we vroegen Ola, die eerder in ons koor gezongen heeft, of hij ons kon dirigeren. Dat wilde hij wel. We zongen in twee kerken: aan elke kant van de Storfjord. De éne begon om 16.00 uur en de andere om 19.00 uur dus de hele dag waren we onder pannen. Omdat ik niet kon staan tijdens het concert stond er een stoel voor me klaar.

Ørskogkoret

Ørskogkoret

We hebben de volgende nummers gezongen: Det hev ei rosa sprunge, Ding Dong! Merrily on high en Adeste Fidelis. Niet altijd even perfect, maar het publiek klapte luid voor ons. Na het laatste concert was er iemand naar Ola toe gegaan en gezegd dat „die met die krukken een hele mooie stem had“. Dat was leuk om te horen 🙂

Janet

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *