17/10: Rotary Districtsgouverneur

Klik op de foto’s om te vergroten.

2016

Het is gebruikelijk dat de nieuwe Rotary-gouverneur (de hoogst geplaatste persoon in het district waar onze club ook toe behoort) alle Rotaryclubs in het district bezoekt. Vanavond kwam de nieuw gekozen Gunnar bij ons langs, nadat hij eerst bij Rotaryclub van Brattvåg was geweest. De assisterende gouverneur Harald was daarbij ook aanwezig.

Eerst was er een ontmoeting met het bestuur. Dat was een leuke vergadering, waarin onze uitdagingen en vorderingen besproken werden. Daarna was er de gezamelijke ontmoeting met de gouverneur, de assisterende gouverneur en alle leden van de beide clubs, zoals we dat elk jaar doen.

 

Als president voor dit jaar opende ik de vergadering door iedereen van harte welkom te heten. Bjørn Steinar, één van onze leden vertelde vervolgens iets over Gamlebanken, het gebouw waarin wij altijd onze meetings hebben. Het is een historisch gebouw die door onze club is opgeknapt en in goede staat wordt gehouden.

01

Daarna werd het woord aan de gouverneur overgelaten. Hij vertelde over zichzelf, wie hij was en wat zijn werkwijze was dit jaar in zijn nieuwe rol.

03     04

Ook de assisterende gouverneur kwam aan het woord; evenals Jonny, de president van Brattvåg Rotaryclub.

07     09

Uiteraard werd de wimpel van onze club overhandigd aan de gouverneur, maar niet voordat ik even zijn ketting een beetje in orde had gemaakt.

05     06

We kwamen uiteindelijk op de foto en dan moet je er netjes uitzien 🙂

Als dank voor hun bezoek kregen de districtsgouverneur en zijn assistent een fles wijn, die Rotari heet 🙂

08

Door een aantal mensen van onze club waren er broodjes verzorgd en werden de mensen ook attent gemaakt op het kunnen kopen van loten.

Tegen 22.00 uur waren we klaar en werd alles opgeruimd. Het werd een goede avond.

Janet

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *